GUARDUS MES to platforma do kontroli i optymalizacji procesów

Wieloletnie doświadczenie w produkcji przemysłowej uczyniło system GUARDUS MES renomowaną marką w dziedzinie zarządzania jakością i kontroli procesów produkcyjnych.

Operatywne sterowanie produkcją, zarządzanie i rozwój.

Nasz globalnie znany system MES (Manufacturing Execution System) stanowi gotowy fundament do realizacji scenariuszy Przemysł 4.0. GUARDUS MES to jednorodna platforma do ciągłego gromadzenie, wizualizacji, monitorowania i przetwarzania wszystkich danych dotyczących produktów i procesów w łańcuchu tworzonej wartości. Centralnie integruje sterowanie produkcją, jakość, rozwój produktów oraz relacje z klientami i dostawcami.

System MES

Rozwiązanie łączy strefę operatywnego sterowania produkcją z obszarami systemów zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) oraz rozwoju i projektowania produktów (PLM). System należy do czołówki w swojej klasie, obsługuje globalnie setki firm w 22 krajach. GUARDUS ułatwia nadzór i skuteczne sterowanie rozproszonymi strukturami i jednostkami produkcyjnymi.

Kontrola jakości, efektywne planowanie i kontrola procesu.

Zarządzanie jakością w GUARDUS to efektywne planowanie, realizacja i wartościowanie kontroli towarzyszących produkcji. Zaliczają się do tego kontrole międzyoperacyjne i ostateczne, badania laboratoryjne oraz kontrole w-procesie prowadzone przez pracownika przy maszynie, gdzie interfejs użytkownika dopasowuje się do danego środowiska produkcyjnego.

pic

Szukasz rozwiązań MES dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami

Kontakt